Kancelaria zapewnia

Porady prawne

Bezpłatne porady prawne w ramach dokonywanych czynności notarialnych.

Sporządzanie czynności notarialnych poza siedzibą

W uzasadnionych przypadkach, uwarunkowanych okolicznościami lub charakterem czynności, sporządzanie czynności notarialnych poza siedzibą Kancelarii tj.: szpital, dom, siedziba klienta.

Dogodny dla klienta termin czynności notarialnej

Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia terminu czynności poza wymienionymi dniami i godzinami urzędowania Kancelarii.

Bezpieczeństwo obrotu prawnego

Solidna, rzetelna i uczciwa obsługa prawna, zgodna ze wszelkimi obowiązującymi przepisami.

Porady Prawne

Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia terminu czynności poza wymienionymi dniami i godzinami urzędowania.

Kilka słów o mnie

Witamy na stronie internetowej Kancelarii Notarialnej notariusz Anny Kucab-Politewicz w Grudziądzu, która jako osoba zaufania publicznego gwarantuje klientom bezpieczeństwo prawne, solidność i poufność.

Notariusz Anna Kucab-Politewicz – to prawnik z wieloletnią praktyką w stosowaniu prawa. Wykształcona również w dziedzinie mediacji, psychologii i pedagogiki. Kancelarię notarialną w Grudziądzu prowadzi od dnia 07 lipca 2014 roku, przy ulicy Sienkiewicza 9/3.

Czynności na ogół wykonuje w Kancelarii, choć w uzasadnionych przypadkach, uwarunkowanych okolicznościami lub charakterem czynności, także w innych miejscach, takich jak: szpital, dom, siedziba klienta.

Ślubuję uroczyście jako notariusz powierzone mi obowiązki wypełniać zgodnie z prawem i sumieniem, dochować tajemnicy zawodowej, w postępowaniu swym kierować się zasadami godności, honoru i uczciwości.

Zadzwoń

tel. 56 46 620 82
tel. kom. 505 127 777

Wyślij wiadomość

notariusz.grudziadz@gmail.com

Odwiedź nas

ul. Sienkiewicza 9/3,
86-300 Grudziądz

Call Now Button